Është një nga këngëtaret më të suksesshme të momentit dhe duket se këtë po përpiqet ta shfrytëzojë sa më shumë të jetë e mundur.

Bëhet fjalë për kënëgëtaren shqiptare, Rita Ora, e cila përveç projekteve të reja dhe sukseseve në muzikë, ka vendosur të eksperimentojë edhe në fushën e biznesit.

Rita tashmë do ti përkushtohet edhe modës, jo vetëm muzikës dhe pritet që në 3 mars të hedhë në treg edhe koleksionin e saj të veshjeve të quajtur: “Roara Republic”.

Bëhet fjalë kryesisht për veshje sportie, që janë edhe të preferuarat e këngëtares shqiptare.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel