Një ish-Miss Bum Bum e zbardhur nga bora

01/03/2018 14:08

Suzy Cortez është një prej fituesve të konkursit “Miss Bum Bum” të viteve të kaluara, e nuk do shumë mend se për çfarë është vlerësuar më së shumti.

Ajo shquhet edhe si një tifoze e zjarrtë e Lionel Messit dhe sigurisht Argjentinës, por së fundi ka dalë në skenë për promovimin e një marke të fundit veshjesh intime.

Fotot e saj kanë bërë bujë në rrjetet sociale, për shkak se pozat i ka marrë në mesin e kësaj klime të ftohtë, e në disa prej tyre shfaqet edhe e zbardhur nga dëbora. Cortez nuk ka ngurruar të pozojë në të kaluarën edhe për të famshmen “Playboy”.

FOTO GALERI
1/40

Top Channel