Kate Upton tregon format me një seri bikinish (Foto)

01/03/2018 10:03

Është e famshme për format e saj të mrekullueshme dhe Kate Upton i shfrytëzoi ato për fushatën publicitare të markës “Lipsy for Next”.

Modelja 25-vjeçare pozoi me bikini, fustane elegante dhe veshje shik për setin fotografik të Lipsy-t.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel