Këto ditë kanë qenë të ngjeshura për të, mes pozave provokuese në rrjetet sociale dhe realizimit të një seti të ri fotografish në plazhet e Malibusë.

Kim Kardashian rikrijoi në foto skenën e famshme të Bo Derek në komedinë “10” të vitit 1979.

37-vjeçarja, nënë e 3 fëmijëve në disa momente kërkoi ndërhyrjen e stafit për të qenë sa më e kuruar në imazhet e veta.

FOTO GALERI
1/33

Top Channel