Gigi Hadid lë gjithçka për të dashurin

31/01/2018 17:05

Të dy të ngarkuar me punë por sërisht gjejnë kohë për të shijuar dashurinë.

Bëhet fjalë për çiftin e famshëm Gigi Hadid dhe Zayn Malik të cilët duket se po e shijojnë në maksimum dashurinë e tyre.

Supermodelja ka postuar në Instagram një foto së bashku, të cilën Gigi e ka shoqëruar me një zemër, çfarë tregon se dashuria e saj për këngëtarin Zayn është e madhe.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel