Njihuni me tifozen më seksi në Rusi… – FOTO

30/01/2018 21:35

Natalia Martynova është zgjedhur si tifozja më seksi në Rusi.

Një kompani bastesh dhe wesite “sports.ru” organizuan një sondazh, në të cilin votuan me mijëra persona dhe në fund fituesja ishte Natalia.

Ajo është një tifoze e zjarrtë e Spartakut të Moskës dhe nuk lë asnjë ndeshje në shtëpi pa ndjekur skuadrën zemrës.

Një bjonde me sytë blu dhe linja perfekte, jo më kotë mijëra rusë e kanë votuar…

FOTO GALERI
2/12

Top Channel