Bebe Rexha aksidentalisht zbulon një pjesë të gjoksit

30/01/2018 10:39

Pas Rita Orës e cila u bë pjesë e një incidenti gjatë parakalimit në tapetin e kuq në Grammy Awards, është rradha e një tjetër shqiptareje.

Bëhet fjalë për Bebe Rexhën e cila shkëlqeu në tapetin e kuq me fustanin e gjatë bezhë dhe me dekoltenë e hapur.

Pikërisht kjo dekolte e ka vënë ne siklet këngëtaren shqiptare, pasi në momentin kur po pozonte përpara fotografëve Bebe Rexhës i është zbuluar një pjesë e gjoksit.

Për look-n mahnitës të Bebe Rexhës në event u kujdes grimieri shqiptar me famë botërore, Mario Dedivanovic.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel