20 të rinjtë që pritet të shkëlqejnë në Botëror (Foto)

30/01/2018 11:07

Botërori i Rusisë po afron dhe kemi mësuar të gjitha skuadrat pjesëmarrëse në të.

Të gjithë presin të shohin nëse Messi dhe Cristiano do të shkëlqejnë më në fund në një kompeticion të tillë, por ka shumë lojtarë të rinj që janë gati të kapin mundësinë për të rënë në sy në skenën më të madhe të futbollit.

Mësoni më poshtë se kush janë talentet e reja për t’u ndjekur në “Rusi 2018”.

FOTO GALERI
1/20
Gonçalo Guedes, 20 vjeç (Portugali)

Top Channel