Pas Rita Orës, Bebe Rexha puthet me një tjetër vajzë

29/01/2018 14:25

Ka shkëlqyer në ceremoninë e Grammy Awards ku u shfaq me një fustan të gjatë me dekoltenë e hapur, dhe me flokët bjondë të prera shkurt.

Ky prezantim i këngëtares shqiptare Bebe Rexha ka tërhequr vëmendjen e mediave të huaja.

Por këngëtarja ka vendosur që të lërë në hije koleget e saj, dhe këtë e ka bërë duke puthur në buzë një tjetër vajzë, pas Rita Orës.

Në një video të publikuar në Instagram Bebe Rexha shfaqet duke u puthur në buzë me mamanë e saj, e cila e ka shoqëruar në event.

Mommaaaa ??? @bukierex @enews @giulianarancic

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Top Channel