Kim sjell trendin e ri të flokëve

29/01/2018 22:22

Vijon të surprizojë çdo ditë e më shumë fansat e saj Kim Kardashian, e cila mbetet një nga femrat më të komentuara në botën e showbizit.

Në rrjetin social Instagram bukuroshja ka publikuar një foto ku shfaqet me të brendshme dhe një model të ri flokësh me gërsheta bjondë.

Duket se inspirimin e saj Kim e ka marrë nga aktorja e njohur e viteve ’80 “Bo Derek” e cila u shfaq me këtë look në filmin “10”.

Pak ditë më parë Kim Kardashian dhe Kanye West u bënë prindër të një vajze të lindur nga një nënë surrogate.

BO WEST

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Top Channel