Kanguri përplas çiklisten (Video)

29/01/2018 12:29

Një video spektakolare tregon momentin kur një kangur përplaset me një çikliste, e cila po shikonte punën (garën) e vet.

Sportistja me emrin Rebecca u dëmtua pasi kanguri iu përplas me forcë dhe e hodhi nga biçikleta.

Sipas “Nova”, çiklistes i doli nga vendi shpatulla e djathtë.

Top Channel