Blue është shefja?! (VIDEO)

29/01/2018 10:57

Jay Z dhe Beyonce mund të jenë prindërit me të famshëm por ata ende vënë në siklet vajzën e tyre 6-vjeçare Blue Ivy.

Ata e kishin marrë me vete në çmimet Grammy të dielën dhe Blue është filmuar teksa i thotë të ëmës dhe të atit të qetësohen.

Me një gjest që tregon “qetësohu”, 6-vjeçarja i zbriti në kolltuqe pasi po duartrokisnin me entuziazëm krah saj.

Top Channel