JLo më e dashuruar se kurrë me të dashurin më të ri se vetja

27/01/2018 13:39

Një ndër femrat më të bukura të Hollywood, pavarësisht moshës së saj, mbetet Jennyfer Lopez.

Ajo çfarë e karakterizon këngëtarën, përveç zërit të jashtëzakonshëm, është edhe trupi fantastik, duke bërë që ajo të mbetet femra më IN në botën e showbizz.

Aktualisht nëna e dy binjakëve po përjeton një histori dashurie me Alex Rodriguez dhe duket se po kalojnë mjaft mirë së bashku.

Një gjë të tillë e vërteton vetë këngëtarja nëpërmjet një postimi në Instagram ku ka publikuar një buqetë të madhe me lule, që ia ka dhuruar i dashuri i saj.

13 ?⚾️❤️

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Top Channel