Veprimi “fair play” që rrallë shihet (Video)

24/01/2018 18:06

Një veprim “fair play” që rrallë shihet në fushat e futbollit na vjen nga Turqia.

Në një ndeshje të kategorisë U-17, një lojtar kapi topin me dorë në zonën e tij pasi anësori kishte akorduar goditje dënimi.

Por, arbitri dha 11-metërsh për prekje të topit me dorë dhe ndodhi kjo…

Top Channel