Këngëtaret shqiptare puthen në buzë

24/01/2018 11:58

Dy shqiptaret me famë botërore, Rita Ora dhe Bebe Rexha, duket se shkojnë shumë mirë me njëra tjetrën.

Një foto e postuar në instgramet përkatëse të këngëtareve e vërteton këtë, pasi ato shfaqen duke u puthur në buze. Krah fotos bukuroshet shkruajnë: “Shoqe të ngushta”.

Dy këngëtaret shqiptare të cilat karrierën e kanë ndërtuar jashtë vendit të tyre, janë autore të disa këngëve të cilat janë kthyer në hite, duke kryesuar kështu top listat muzikore.

Dyshja Rita Ora dhe Bebe Rexha për herë të parë u panë bashkë në eventin e ndarjes së çmimeve “Billboard Music Awards” vitin e kaluar.

Repost @beberexha Best Friends ??❤️

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Top Channel