JLo dhe Cardi B sjellin këngën “Quiero Dinero”

23/01/2018 16:40

Jennifer Lopez dhe Cardi B janë dy këngëtaret të cilat së fundmi kanë bashkëpunuar së bashku me një projekt të ri muzikor.

Ende nuk është publikuar video e këngës së tyre më të re “Quiero Dinero” ndërkohë që në koncertin e mbajtur në Los Angelos nga këngëtarja seksi Jennyfer Lopez, ka qenë e ftuar edhe Cardi B.

Së bashku dy këngëtaret kanë interpretuar LIVE këngën e tyre e cila është xhiruar nga fansat e më pas hedhur në Youtube.

Top Channel