Chrissy Teigen ekspozon barkun e rrumbullakosur

23/01/2018 15:26

Është në muajt e fundit të shtatzanisë dhe nuk harron asnjëherë të postojë foto me barkun e rrumbullakosur në rrjete sociale.

Modelja Chrissy Teigen, e cila nuk e ka aspak problem shtimin e peshës, duket se po e shijon në maksimum këtë pritje të ëmbël.

Lajmin e shtatzanisë së saj të dytë modelja e ka bërë vetë publike në nëntor të vitit 2017.

Girls weekend – Quaker Hill, NY – 2018

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Top Channel