Vajza e Obamës përjeton momente të lumtura në krahët e të dashurit

22/01/2018 14:24

E fotografuar disa muaj më parë duke shkëmbyer puthje pasionante me të dashurin e saj, vazja e ish Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës Barack Obama, Malia Obama duket se tashmë ka vendosur të dalë hapur dhe të mos i druhet aspak paparacëve.

Duke qënë se babai i saj tashmë nuk është më president, Malia nuk e ka aspak problem të publikojë detaje nga jeta dhe festat e saj me shoqet apo të dashurin, Rory Farquharson.

Në fotot e publikuara së fundmi Malia dhe Rory shfaqen mjaft afër me njëri-tjetrin duke shijuar dashurinë e tyre.

FOTO GALERI
2/4

Top Channel