Reali shpërndan pamjet e Cristianos së gjakosur duke u mjekuar (Video)

22/01/2018 18:49

Reali i Madridit postoi në rrjetet sociale pamjet e mjekimit të Cristiano Ronaldos në dhomat e zhveshjes pas shkelmit në fytyrë të paqëllimshëm që i dha Schar në ndeshjen që madrilenët fituan 7-1 ndaj Deportivos.

Sulmuesi portugez u dëmtua pasi shënoi me kokë golin e dytë personal dhe të gjashtin për skuadrën.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel