Publikohet lista e filmave më të këqinj të vitit (Foto)

22/01/2018 17:52

Është publikuar lista e nominimeve për filmat më të këqinj të vitit, në atë që quhet ceremonia e çmimeve Razzies.

Edhe pse janë filma shumë të famshëm dhe që kanë grumbulluar qindra miliona dollarë në “box office”, ato janë vlerësuar shumë pak nga kritika.

Me 9 nominime ose thënë ndryshe i nominuar në të gjitha kategoritë e mundshme është filmi “Transformers: The Last Knight”. I ndjekur me 8 nominime është “Fifty Shades Darker”.

Më poshtë zbuloni se kush janë të gjithë kandidatët për çmimet Razzies.

FOTO GALERI
1/5
The Emoji Movie

Top Channel