Përplasja e tmerrshme që nxorri jashtë loje Mbappe (Video)

22/01/2018 21:39

Kylian Mbappe u detyrua të linte fushën e lojës që në pjesën e parë të ndeshjes Lyon-PSG, pas një përplasjeje të fortë me portierin kundërshtar.

Sulmuesi francez po ndiqte një top në thellësi dhe u përplas dhunshëm me Lopes.

Mbappe u largua nga fusha me barrelë.

Top Channel