Festa e beqarisë më seksi në histori (Foto)

22/01/2018 18:06

Do të fejohet së shpejti me DJ Ruckus dhe Shanina Shaik po i shfrytëzon në maksimum ditët e fundit të lirisë me një festë beqarie të jashtëzakonshme në Xhamajkë.

Të hënën, 26-vjeçarja postoi një sërë fotosh “pikante” së bashku me shoqet, të cilat ishin të gjitha të veshura vetëm me bikini.

Bukuroshet i drejtuan pjesën më të mirë të tyre aparatit fotografik, duke kënaqur miliona fansat e Shaninës në Instagram.

Më pas, Shaik u nda nga shoqet për të bërë një foto “solo”.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel