Demi Rose në një lidhje të re?

22/01/2018 16:18

Në muajin dhjetor një ndër aktoret më të famshme dhe seksi, Demi Rose, bëri publike lidhjen e saj më të re të dashurisë me Dj Chris Martin.

Por pavaraëisht kësaj, mbrëmjen e së shtunës Demi është fotografuar në krah të një mashkulli tjetër, identiteti i së cilit ende nuk është mësuar.

Në fotot e publikuara Demi shfaqet tepër seksi, me një fustan ngjyrë ari dhe me dekoltenë e hapur, i cili i ka nxjerrë në pah format e saj perfekte.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel