Çfarë po fsheh Kylie Jenner? Shtatzëninë?!

22/01/2018 17:15

Për muaj me radhë është përfolur se Kylie Jenner ështe shtatzënë.

Duket se ylli 20 vjeçar ka vërtetuar të gjithë thashethemet e mediave rozë teksa ka pozuar krahë motrave të saj për një fushatë të Calvin Klein.

Ndërkohë që Kendall Jenner, Kourtney, Kim dhe Khloe Kardashian kanë nxjerrë në pah fizikun e tyre të veshura me të brendshme, Kylie ka mbuluar barkun, duke lënë të mendohet se e ka bërë për të fshehur shtatzëninë.

 

FOTO GALERI
1/4

Top Channel