“Bomba” Ashley Graham (Foto)

22/01/2018 21:05

Ashley Graham ndan me fansat e saj në Instagram jo vetëm foto të “nxehta”, por edhe momente nga puna e saj.

Modelja 30-vjeçare postoi në rrjetin social foto nga seti më i ri fotografik, të realizuar për linjën e të brendshmeve “Additionelle”.

Ashley, e cila ndodhet në Montreal të Kanadasë, tregoi në Instagram Story të gjithë ditën e saj: zgjimi, mëngjesi, rregullimi i flokëve dhe pozat me të brendshme.

FOTO GALERI
2/21

Top Channel