Drama e Nicolas Cage, si i bëri “rrush e kumbulla” 150 milionë $ (FOTO)

21/01/2018 08:54

Nicolas Cage ka qenë një nga aktorët me më shumë fitime në Hollivud, me filma si “National Treasure” dhe “Leaving Las Vegas”.

54-vjeçari grumbulloi rreth 150 milionë dollarë nga karriera e tij e suksesshme, por shumë shpejt i shpenzoi të gjitha. Por, si është e mundur kjo?

Nga blerja e një kështjelle 8 milionë $ e deri te kafkat e dinosaurëve, do ju tregojmë se si Nicolas Cage sot i ka borxh 14 milionë dollarë shtetit si taksa të prapambetura.

FOTO GALERI
1/7
Në një farë pike, Nicolas Cage ishte pronar i 15 shtëpive të shtrenjta

Top Channel