PSG, 8 gola në… 90 sekonda! – VIDEO

19/01/2018 18:23

PSG këtë sezon është një skuadër e frikshme për të gjithë kundërshtarët. Kryeqytetasit francezë duket se janë në kulmin e tyre gjatë viteve të fundit.

Forcën e tyre e provoi skuadra e Dijon dy ditë më parë, ku pësoi plotë 8 gola.

Katër herë e gjeti rrjetën braziliani Neymar, dy gola u shënuan nga argjentinasi Di Maria, një gol nga Cavani dhe një tjetër nga talenti Mbappe.

Një rezultat një ndodh rrallë në botën e futbollit. Momente për t’u rishikuar. Një video 90 sekonda me përmbledhjen e 8 golave.

Top Channel