Kim Kardashian kritikohet nga fansat

19/01/2018 12:44

Për të tërhequr vëmendjen nga vajza e saj e tretë e cila erdhi në jetë pak ditë më parë Kim Kardashian ka publikuar një foto ku shfaqet krejtësisht nudo në shtratin e saj.

Por një veprim i tillë është kritukuar nga fansat e Kim duke i kujtuar se tashmë është nënë e tre fëmijëve dhe foto të tilla nuk duhet të publikojë më. Një nga komentuesit shkruan: “Je nënë e tre fëmijëve. Ç’dreqin bën? A mos duhet të ishe duke u kujdesur për ta?”

Reagimi kritikues i fansave vjen pasi edhe pak ditë më parë Kim publikoi foton ku shfaqej e ulur në një makinë dhe kishte veshur vetëm të brendshme.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel