Kendall Jenner me “nude look” (Foto)

19/01/2018 13:55

Kendall Jenner ndodhet në Milano për Javën e Modës dhe ka tërhequr vëmendjen me veshjen e saj.

Modelja e famshme kishte zgjedhur një palë pantallona të bardha dhe një bluzë ngjyrë kafe që ishte transparente dhe nxirrte në pah se Kendall nuk kishte veshur reçipeta.

Çantën e koleksionit të ri dhe këpucët e lëkurës vështirë se i vuri re njeri, por ndoshta dorën e Roberto Bolle pranë gjoksit të saj, po.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel