Bruce Willis nxjerr në shitje shtëpinë e tij të bardhë (Foto)

18/01/2018 13:34

Bruce Willis ka nxjerrë në shitje shtëpinë e tij në Nju Jork me 6 dhoma gjumi dhe 4 tualete për 17.75 milionë dollarë.

Aktori 62-vjeçar dhe bashkëshortja e tij 39-vjeçare Emma Heming po kërkojnë ta shesin këtë shtëpi vetëm 3 vite pasi e blenë për 16.9 milionë dollarë.

Më poshtë mund të shikoni fotot e shtëpisë që ka një sipërfaqe prej 557 metrash katrorë.

FOTO GALERI
2/15

Top Channel