Barack Obama shfaq anën e tij romantike

18/01/2018 16:56

Në ditën e lidnjes së bashkëshortes së tij, ish Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, i ka dedikuar një urim special.

Në rrjetin social Istagram Obama ka postuar një foto më Michelle, krah së cilës shkruan: ”Ti nuk je vetëm gruaja ime dhe nëna e fëmijëve të mi. Ti je shoqja ime më e mirë. E dashuroj forcën tënde, hijeshinë dhe vendosmërinë tënde. Dhe të dua çdo ditë e më shumë. Gëzuar ditëlindjen”.

Kjo anë e ëmbël e ish presidentit të Amerikës ka marrë mijëra pëlqime e komente nga ana e fansave të tij, të cilët e kanë vlerësuar së tepërmi.

Top Channel