Ajo është shfaqur në trilogjinë e filmave “Fifty Shades Of Grey”, në sagën e tretë dhe të fundit që pritet të dalë në kinema Ditën e Shën Valentinit.

Dhe shqiptarja Rita Ora, e cila luan motrën e të famshmit Christian Grey, ka lënë të kuptohet se mund të ketë një tjetër film.

“Mund të ketë një vazhdim sepse unë rrëmbehem dhe ka shumë gjera që ndodhin”, u shpreh Rita Ora për Radion Kiss, duke lënë të kuptohet se me shumë mundësi në filmin e ri, që bazohet te librat e britanikes E. L. James, ajo të jetë në qendër të vëmendjes.

FOTO GALERI
2/6

Top Channel