Një javë të mbarë nga Presidenti

15/01/2018 10:16

Kreu i shtetit Ilir Meta ka tre fëmijë, Borën, Besartin dhe Erën, po shpesh herë ka shprehur dobësinë për të voglën e tij.

Era tashmë luan dhe rolin e “Zonjës së parë”, duke shoqëruar të atin në evente të ndryshme. Pikërisht të dy kanë zgjedhur t’i urojnë shqiptarëve një javë të mbarë me një foto të tyren në Instagram. “Të dashur miq, ju uroj një javë të mbarë për të gjithë”, shprehet Meta.

Të dashur miq, uroj një javë të mbarë për të gjithë.

A post shared by Ilir Meta (@ilirmeta.faqjazyrtare) on

Top Channel