Supermodelet ekspozojnë të pasmet në Brazil

12/01/2018 15:04

Candice Swandepoel dhe Doutzen Kroes janë dy supermodelet të cilat kanë rritur së tepërmi temperaturat në Brazil

Dy modelet e Victoria’s Secret, kanë publikuar foto mjaft të nxehta në rrjetin social Instagram, ku kanë ekspozuar të pasmet e tyre të nxira.

Dy bukuroshet, 29-vjeçarja Candice dhe 32-vjeçarja Doutzen, janë nëna por pavarësisht kësaj ruajnë forma perfekete fizike.

?????????

A post shared by Candice Swanepoel (@angelcandices) on

Top Channel