Futbollisti i Kombëtares siç nuk e keni parë kurrë… – VIDEO

11/01/2018 10:56

Pavarësisht angazhimeve me klubin e tij në Rusi, mesfushori i Kombëtares, Odise Roshi e ka kaluar pranë miqve dhe të afërmve ndërrimin e viteve.

Në një video të publikuar në “Instagram” Odise Roshi kërcen valle popullore.

Por edhe pse është nga vendi i këngëve dhe valleve nuk është se ja thotë shumë.

Top Channel