Kemi dëgjuar për ushqime afrodiziake, që i bëjnë mirë jetës sonë seksuale, por ka edhe ushqime që nuk ndihmojnë aspak në këtë aspekt.

Shikoni më poshtë se kush janë gjërat që duhet t’i shmangni sa më shumë në tavolinë nëse nuk dëshironi të keni probleme në shtrat.

FOTO GALERI
1/5
Djathi ka shumë hormone që ngatërrohen me hormonet seksuale: estrogjen dhe testosteron. Dhe kur ndodh ky ngatërrim hormonesh, me shumë mundësi që nuk do të keni ndonjë dëshirë seksuale të madhe

Top Channel