Njerëzit “çmenden “ për princeshën e ardhshme

10/01/2018 10:39

Maji do të jetë muaji i cili do të shënojë edhe eventin më të rëndësishëm të vitit, dasma përrallore e çiftit mbretëror.

Dasma mbretërore, për të cilën përgatitjet kanë nisur prej kohësh, do të jetë një organizim përrallor ku të ftuar do të jenë personalitetet më të rëndësishme.

Duket se vetëm në disa dalje publike si e fejuara e Princ Harry-t, Meghan Markle ka arritur të fitojë zemrat e miliona njerëzve në botë, jo vetëm në Mbretërinë e Bashkuar.

Çifti ka vizituar studio e një radioje në jug të Londrës, Brixton me, dhe kanë takuar mijëra njerëz të cilët u kanë shprehur dashamirësine e tyre.

Reagimi më emocionues ka qënë ai I një gruaje 69-vjeçare, e cila I ka shprehur dashamirësine e saj Meghan, e cila nga ana e saj është treguar mjaft e dashur duke i shtrënguar duart.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel