Yjet e shpërfillur nga Interi (Foto)

09/01/2018 21:25

Coutinho kaloi nga Liverpuli te Barcelona për 160 milionë euro dhe kjo ka sjellë në vëmendje edhe një herë tjetër shitjet e pastudiuara që ka bërë Interi në historinë e tij.

Një listë e gjatë me kampionë që zikaltërit i kanë konsideruar të mbaruar, por që kanë shkëlqyer me skuadrat e tyre të reja.

FOTO GALERI
1/14
Coutinho

Top Channel