Modelja ekspozon barkun e rrumbullakosur

09/01/2018 18:14

Për herë të parë që nga koha kur bëri publik lajmin se ishte në pritje të ëmbël, Miranda Kerr nuk ishte shfaqur në media.

Por një gjë e tillë ndryshoi ditën e dielë.

Bukuroshja ishte e pranishme në ceremoninë e Golden Globes, ku u shfaq e veshur me të zeza dhe me barkun e rrumbullakosur.

Në eventin e Golden Globes modelja shoqërohej nga bashkëshorti i saj, Evan Spiegel, me të cilin është e martuar që prej vitit 2016.

Ky është fëmija i dytë i modeles, pas djalit të saj të parë 6 vjeçar Flynn, babai i së cilit është Orlando Bloom.

In solidarity we stand ???#timesup

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on

Top Channel