“Magjia” e derbit të Milanos në foto

28/12/2017 08:53

U deshën 120 minuta lojë për të vendosur skuadrën që kualifikohet për më tej në Kupën e Italisë mes Milanit dhe Interit.

Nën reshjet e vazhdueshme të shiut, në San Siro nuk mjaftuan 90 minuta për të përcaktuar skuadrën e kualifikuar për më tej.

I riu Patrick Cutrone ishte ai që vendosi gjithçka, pasi shënoi në minutën e 104’ golin e vetëm të takimit dhe të kualifikimit për Milanin.

FOTO GALERI
1/40

Top Channel