Skënderbeu luan sot ndeshjen e fundit në grupet e Europa League në Zvicër ndaj Young Boys.

Korçarët mësuan që në ndeshjen e kaluar eliminimin nga ky kompeticion dhe në këtë takim do të zbresin në fushën e lojës me mungesa.

Dy mungesat më të rëndësishme për Skënderbeun janë sulmuesi Sowe dhe mbrojtësi Radas.

Top Channel