Arbitra maltezë për ndeshjen Vllaznia-Skënderbeu

04/11/2017 12:25

Për ndeshjen e radhës të kampionatit kombëtar të Kategorisë Superiore, në takimin Vllaznia-Skënderbeu do të gjykojë një katërshe nga Malta.

Kjo në vijimësi të bashkëpunimit dhe marëveshjes me federatën malteze për gjykim të ndeshjeve në kampionatet respektive.

Për ndeshjen në Korçë do të arbitrojnë katër arbitra nga Malta.

Arbitër – Mario APAP

Asistent 1 – Paul APAP

Asistent 2 – Saviour ATTARD

Arbitër i 4– Stephen PACE

Takimi mes Vllaznisë dhe Skënderbeut, do të luhet nesër në orën 14:00, në qytetin e Korçës, për shkak të punimeve që po kryhen në stadiumin ‘Loro Boriçi’.

Top Channel