50 fotot që çdo fans i futbollit duhet t’i shohë

04/11/2017 15:41

Në futboll të gjithë hyjnë të barabartë dhe zgjedhjet janë ato që i diferencojnë njerëzit.

Gjithsesi, pavarësisht zgjedhjes për t’u bërë fans i një ekipi apo një futbollisti të caktuar, bota e futbollit ka disa momente kryesore, që çdo tifoz i këtij sporti duhet t’i dijë.

Më poshtë ju kemi sjellë një përmbledhje me 50 nga momentet më kryesore të futbollit, që gjithsecili duhet t’i shikojë dhe memorizojë.

FOTO GALERI
1/50
50. Messi feston fitoren në minutat e fundit ndaj Realit, në 'Santiago Bernabeo'

Top Channel