Zëvendësimet, përplasje Dybala-Allegri (Video)

23/10/2017 17:18

Marrëdhëniet mes talentit argjentinas dhe trajnerit bardhezi duket se nuk po shkojnë ashtu siç duhet.

Siç raportojnë mediat italiane, Dybala ka thënë një fjalë fyese në spanjisht kundër Massimiliano Allegrit.

Edhe pse, siç shkruan Corriere, nuk dallohet qartë fjala fyese, fytyra e nxirë e argjentinasit në momentin e zëvendësimit nuk lë vend për dyshime.

Top Channel