E dashura e futbollistit të Liverpool “ngre temperaturat” në Australi

08/09/2017 00:00

Vera po vjen dhe gjërat me siguri po ngrohen në plazhet e Sidneit. Për këtë “ka menduar” edhe modelja bjonde “Georgia Mae”, e cila realizoi një set fotografik së fundmi në Bronte.

E dashura e futbollistit të Liverpool, Danny Ings, dukej e mrekullueshme me bikini rozë, ndërsa ekspozonte linjat e saj perfekte.

Nëse gjërat po shkojnë më së miri për bukuroshen bjonde, nuk është e njëjta gjë për të dashurin e saj, i cili ka zhvilluar vetëm 12 ndeshje me gjigantët anglez, pasi është ndjekur nga dëmtimet që prej momentit që u transferua nga Burnley në 2015-n.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel