Pagat më të larta të Serisë A (Foto)

07/09/2017 00:00

“La Gazzetta dello Sport” ka publikuar renditjen e 15 personazheve me pagën më të lartë vjetore në Serinë A.

Ashtu siç pritej, në këtë renditje janë të shumtë futbollistët e Juventusit (Mndzukic, Dybala, Higuain dhe Buffon), por më i paguari është një ish-lojtar i bardhezinjve.
 
Shikoni fotot për të zbuluar kush janë 15 personazhet më të paguar të Serisë A, duke nisur nga më pak i paguari.

FOTO GALERI
1/15
15- Mandzukic (Juventus): 3,5 milionë euro

Top Channel