Rita Ora, sa guximtare! (FOTO)

06/09/2017 00:00

Rita Ora është e njohur për zgjedhjet e guximshme në veshje dhe të njëjtën gjë ka bërë edhe në “GQ Awards” të mbajtur në Londër.

Një kombinim unik i veshjes së saj bëri që e gjithë vëmendja të binde mbi këngëtaren bukuroshe me origjinë shqiptare.

Një veshje “serioze”, por njëkohësisht ekspozonte shumë nga figura sensacionale e këngëtares 25-vjeçare.

FOTO GALERI
1/21

Top Channel