Një udhëtim romantik në Sardenjë

01/09/2017 00:00

Këngëtari amerikan John Legend dhe bashkëshortja e tij Chrissy Teigen zgjodhën Sardenjën për të kaluar ditë të mrekullueshme pushimesh.

Një udhëtim romantik e një çifti të famshëm kurrsesi nuk mund të mbeste jashtë vëmendjes së fotografëve në Itali.

Ata janë fotografuar mbi një jaht, ndërsa këngëtari nuk mundi të rezistonte të dashurës së tij super seksi.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel