“Mbretëresha” Kylie (Foto)

19/08/2017 00:00

Kylie Jenner ka promovuar linjën e saj të “makeup”-it me një set fotografik provokues.

Modelja 20-vjeçare ka pozuar me një “body” të bardhë dhe me një kurorë në kokë.

Seti fotografik i ngjan paksa atyre që bënte Paris Hilton në vitet ’90.

Vetëm në 18 muaj, kompania estetike “Kylie Cosmetics” ka pasur shitje në vlerën 420 milionë dollarë. Mendohet se në vitin 2022, marka e Kylie Jenner do të arrijë shitje në vlerën e 1 miliardë dollarëve.

FOTO GALERI
2/5

Top Channel