Aksident në Shkodër- Velipojë, tre të plagosur

26/06/2017 00:00

Një aksident rrugor ka ndodhur rreth orës 11.10 në rrugën Shkodër-Velipojë, në vendin e quajtur Urae Gjolulit, ku janë plagosur tre persona.

Informacionet paraprake të policisë bëjnë të ditur se kanë dalë nga rruga automjeti me targë AA 820 LO dhe SK 1788 AI. Të plagosurit janë dërguar menjëherë në spitalin rajonal të Shkodrës, ku ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel